Zobacz, jak się angażujemy

Galeria zdjęć

Poznaj Estetykę Oka

Nasza codzienna praca z pacjentami. Zaangażowanie. Każdy zabieg to szczegółowy wywiad z lekarzem, w trakcie którego najistotniejszym jest poznanie przyczyny problemu i dobranie odpowiedniego programu zaradczego. Chcemy, aby zabiegi były dla naszych pacjentów dobrą inwestycją w swój wygląd. Cel to minimum dyskomforu i maksimum trwałego efektu. Lekarz w trakcie zabiegu szczegółowo tłumaczy jego kolejne kroki oraz udziela odpowiedzi na pytania pacjentów.

Nasz gabinet

Zarówno Pacjenci, jak i nasz personel medyczny powinni dobrze i bezpiecznie czuć się w gabinecie oraz jego otoczeniu. Naprawdę jesteśmy dumni z bycia małą częścią tego wyjątkowego miejsca, jakim jest katowicka Fabryka Porcelany.

Edukacja i doświadczenie

Podstawą jakości jest doświadczenie i nieustanny rozwój naszych specjalistów. Regularnie szkolimy się w Polsce i za granicą, aby poznać najnowsze metody i techniki zabiegowe dla zwiększenia bezpieczeństwa i efektu.

Fabryka Porcelany w Katowicach

Coraz modniejszy punkt miejsce na mapie Katowic. Zabytkowy teren Fabryki Porcelany, który jest w trakcie rewitalizacji i przywracania dawnego blasku. Ceniony za unikalne walory architektoniczne i estetyczne. Jesteśmy dumni z bycia częścią tego miejsca.