Lwia zmarszczka

Bezpieczny zabieg redukcji lwiej bruzdy plazmą Plexr

Nowoczesna technologia

Bez blizn, przebarwień, sztucznych wypełniaczy

Efekt

Trwały efekt na lata, kilkaset tysięcy zabiegów na całym świecie

Bezpieczeństwo

Niemal zerowe ryzyko powikłań. Zabieg wykonywany przez certyfikowanego lekarza

Lwia zmarszczka na czole u mlodej kobiety - pionowa zmarszczka na czole

Czym jest lwia zmarszczka na czole i dlaczego powstaje?

Pionowe bruzdy pojawiające się pomiędzy brwiami są mało estetyczną przypadłością, powszechnie określaną jako lwia zmarszczka. Wynika ona z mimiki twarzy – pojawia się z biegiem czasu, najczęściej po 30 roku życia, na skutek pracy mięśni i skóry twarzy. Lwia zmarszczka może przybrać formę jednej lub kilku pionowych linii pomiędzy brwiami – wyraźnych i głębokich bruzd. Na szczęście współczesna medycyna estetyczna zna skuteczne sposoby pozbycia się tej przypadłości i odzyskania gładkości czoła. Nasze doświadczenie pokazuje, iż bardzo dobre, i co równie ważne, trwałe efekty można uzyskać dzięki nowoczesnemu zabiegowi plazmą PLEXR realizowanym w Estetyce Oka.

Jak skutecznie pozbyć się lwiej zmarszczki?

Oddajemy do dyspozycji w pełni skuteczny  sposób, który na zawsze pozwoli Ci zapomnieć o lwiej zmarszczce na czole. Oferujemy technologię PLEXR z wykorzystaniem aparatury generującej plazmę między końcówką urządzenia a skórą pacjenta. Przy użyciu bezpiecznego, wygenerowanego łuku elektrycznego możemy odparować naskórek i usunąć nadmiar skóry. Nasz organizm jest zaprogramowany w taki sposób, że po zabiegu sam uruchamia naturalne procesy regeneracyjne. Na Twoich oczach skóra pomiędzy brwiami naciągnie się, stanie się gładsza i wizualnie młodsza. Co ważne, technologia PLEXR:

  • nie powoduje naruszenia warstwy podstawnej naskórka,
  • nie ingeruje w otaczające tkanki,
  • jest zabiegiem bezkrwawym,
  • odznacza się trwałym efektem bez konieczności wstrzykiwania wypełniaczy, które działają doraźnie i stosunkowo krótko,
  • nie wymaga użycia skalpela.
lwia zmarszczka na czole u mezczyzn

Dlaczego warto usunąć lwią zmarszczkę w Estetyce Oka?

Jeśli obecność lwiej zmarszczki Ci wyraźnie ciąży i dokucza, Twój wyraz twarzy nieustannie wydaje się zacięty i zły – możesz to zmienić. Przyjdź do naszego gabinetu Estetyka Oka i usuń znienawidzone bruzdy na czole, poddając się innowacyjnemu zabiegowi medycyny estetycznej PLEXR.

Zabieg przyniesie trwały, pożądany efekt wizualny dzięki wsparciu ze strony naturalnych procesów regeneracji skóry, która samoistnie się naciągnie. Technologia plazmy PLEXR niemal eliminuje ryzyko podczas zabiegu i przynosi w krótkim czasie pożądane efekt.  Pacjent szybko wraca do zdrowia i pełnej sprawności po krótkiej rekonwalescencji.

W Estetyce Oka zabieg usuwania lwiej zmarszczki urządzeniem PLEXR jest wykonywany przez specjalistę – certyfikowanego lekarza, w związku z czym jest w pełni bezpieczny, a jego efekty lepiej widoczne. Nasi lekarze doskonalili technikę zabiegową u czołowych szkoleniowców na świecie i mają już bogate doświadczenie w wykorzystaniu plazmy w medycynie estetycznej. Do pełni szczęścia i idealnie gładkiego czoła pomiędzy brwiami dzieli Cię od jednego do trzech zabiegów PLEXR.

Efekt widoczny po zabiegu

Krótka rekonwalescencja

Zabieg wykonywany przez certyfikowanego lekarza

Niskie ryzyko podczas zabiegu

Naukowe publikacje, metoda rozpowszechniona na całym świecie

Innowacja w medycynie estetycznej

Trwałe efekty widoczne dzięki naturalnym procesom regeneracji skóry

Brak skalpela, krwawienia i opatrunków

Potrzeba 1-3 zabiegów dla uzyskania pełnego efektu

Możliwość zamaskowania okolicy zabiegowej specjalnym fluidem

Zabieg usunięcia lwiej bruzdy

Po miejscowym znieczuleniu okolicy zabiegowej kremem lekarz przeprowadza zabieg, który trwa około 20 minut. Polega na szybkim i częstym zbliżaniu końcówki urządzenia do skóry czoła – okolice lwich zmarszczek. W wyniku zabiegu powstają niewielkie strupki, które same odpadają po kilku dniach, równocześnie uruchamiają się naturalne procesy regeneracyjne skóry dzięki czemu ulega ona naciągnięciu. W ten sposób możesz szybko i skutecznie pozbyć się lwich zmarszczek.

Przed i po zabiegu usunięcia lwiej zmarszczki

Przed zakwalifikowaniem się do zabiegu usunięcia lwiej bruzdy metodą PLEXR przeprowadzimy bezpłatną konsultację z zakresu medycyny estetycznej wraz z analizą Twojego problemu, jego przyczyną i wywiadem lekarskiego. Chcemy abyś czuł się u nas bezpiecznie i osiągnął możliwie najlepszy efekt.

Wykonanie zabiegu PLEXR w Estetyce Oka najczęściej nie wymaga specjalnych przygotowań czy odstawiania leków i zmiany przyzwyczajeń. Wystarczy, że w dniu zaplanowanego zabiegu nie nałożysz makijażu. Zgłaszasz się do gabinetu lekarskiego i odbywasz lekarską konsultację z zakresu medycyny estetycznej. Po pomyślnej kwalifikacji lekarz oczyszcza Twoją skórę i nakłada krem znieczulający. Po odczekaniu ok. 20-30 min zostanie wykonany zabieg

Po zabiegu czeka Cię krótka rekonwalescencja, w trakcie której powinieneś odpowiednio dbać o okolicę pozabiegową skóry czoła. Podpowiemy Ci, jak przyspieszyć proces gojenia oraz jak umiejętnie zamaskować drobne strupki powstałe w wyniku działania plazmy. Otrzymasz prywatny numer telefonu do lekarza, aby pozostawać z nim w stałym kontakcie oraz listę indywidualnych zaleceń.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg usunięcia lwiej bruzdy ?

Zalecamy rozważenie  poddania się zabiegowi usunięcia lwiej bruzdy, jeśli Twój wygląd ma duże znaczenie w wykonywanej pracy zawodowej albo masz już dosyć ciągłego postrzegania siebie w towarzystwie jako osoby wiecznie zagniewanej i obrażonej. Twój wiek i płeć nie mają żadnego znaczenia. Najczęściej przychodzą do nas pacjenci i pacjentki po 30 roku życia

Rekonwalescencja po zabiegu usunięcia lwiej zmarszczki

Metoda PLEXR jest bezpieczna – zabiegi plazmą wykonywane są na całym świecie. Po zabiegu pojawiają się pewne mało uciążliwe efekty uboczne, jak niewielki świąd w okolicy zabiegowej oraz brązowe punkty – strupki, które samoistnie odpadają w ciągu kilku dni. Równocześnie skóra ulega naciągnięciu, a rezultat zabiegu staje się widoczny. Jeśli nie możesz sobie pozwolić na pozostanie w domu w czasie krótkiej rekonwalescencji, rozwiązaniem pozostaje zamaskowanie strupków i zaczerwienionej skóry na czole za pomocą specjalnych fluidów kamuflujących, które zostaną ci zarekomendowane przez lekarza oraz przyspieszają gojenie. Większość pacjentów już po około 3 dniach jest gotowa wrócić do normalnej aktywności.

Co mówią inni?

Opinie naszych Pacjentów

Cena zabiegu usunięcia lwiej zmarszczki

Chcesz nas o coś spytać lub się umówić?

32 7061230

Pracujemy w godzinach 9:00 – 19:00

ul. Porcelanowa 23 Katowice
budynek B