OKO PLUS - dziękujemy za opinie

Każda jest dla nas bardzo ważna

 • ★ ★ ★ ★ ★

  Lekarz uprzejmy, pomocny i konkretny. Jestem 3 dni po wizycie i nareszcie koniec z przewlekłym bólem oczu. Dziękuję pani Olgo!

  rafal g.ZnanyLekarz.pl
 • ★ ★ ★ ★ ★

  Pani doktor jest godnym polecenia lekarzem. Ujęła mnie cierpliwością i szeroką wiedzą pomimo młodego wieku. Bardzo polecam!

  profiZnanyLekarz.pl
 • ★ ★ ★ ★ ★

  Pani Doktor jest wspaniałym lekarzem. Lecze się okulistycznie od wielu lat ale Po raz pierwszy zostałem tak dokładnie zbadany. Gorąco polecam!

  Jerzy K.ZnanyLekarz.pl
 • ★ ★ ★ ★ ★

  Jestem zachwycona profesjonalizmem Pani doktor , badanie bardzo skrupulatne. Bardzo życzliwe podejście do pacjenta. Polecę znajomym. J.G.

  jgora51ZnanyLekarz.pl
 • ★ ★ ★ ★ ★

  Pani Olga była od początku wizyty bardzo uprzejma i zadawała wiele pytań, aby móc zdiagnozować i klarownie pokierować leczeniem. Problem ustąpił! 🙂

  Ewa RokowskaZnanyLekarz.pl
 • ★ ★ ★ ★ ★

  Pani doktor przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad, szczegółowe badania, szczegółowo poinformowała mnie o stanie mojego zdrowia, a przy tym jest bardzo miła i kontaktowa…

  malesa.ewaZnanyLekarz.pl
 • ★ ★ ★ ★ ★

  Bardzo polecam Panią doktor. Mama miała wykonany zabieg liftingu powiek nieoperacyjną metodą Plexr. Zabieg był przeprowadzony bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Po kilku dniach gdy ustąpił obrzęk mama wyraźnie „odmłodniała” bo nadmiar skóry, który wcześniej przeszkadzał zniknął. Przed zabiegiem uzyskaliśmy wyczerpującą informację o rodzaju zabiegu, czasie trwania i jak długo mama będzie dochodzić do siebie. Gorąco polecam Panią doktor.

  Dominika GolaZnanyLekarz.pl
 • ★ ★ ★ ★ ★

  Dr Olga Ritter-Pasek przeprowadziła nieoperacyjny zabieg podniesienia powiek górnych plazmą PLEXR. Po 2 sesjach efekty bardzo dobre. Sam zabieg bez większego bólu, szybko i profesjonalnie. Dr udzieliła rad na czas rekonwalescencji i odpowiadała na moje pytania.

  Maria Z.ZnanyLekarz.pl

Chcesz podzielić się z nami swoimi doświadczeniami w OKO PLUS?

Napisz do nas