Poznaj zespół lekarzy OKO PLUS

Okulistyka kompleksowo. Z pasją i przyjemnością

Wybrane kursy i certyfikaty

Co nas wyróżnia i dlaczego OKO PLUS?

Zadowolenie pacjenta

Zawsze zadajemy bardzo dużo pytań. Przeprowadzamy też szereg niezbędnych badań diagnostycznych Chcemy zrozumieć i pomóc.

Profesjonalny zespół

Lekarze OKO PLUS to młody i zarazem doświadczony zespół, który pracował w wielu gabinetach, szpitalach i poradniach okulistycznych na terenie Śląska.

Okulistyka kliniczna

Wizyty umawiamy w 30 min odstępach, aby móc dokładnie zdiagnozować problem, wytłumaczyć Pacjentowi jego istotę i zlecić odpowiednie leczenie.

Okulistyka estetyczna

Jako okulistki najlepiej wiemy, które zabiegi medycyny estetycznej mogą przynieść oczom najlepszy rezultat minimalizując przy tym ryzyko powikłań.

Nowoczesny sprzęt

Sprzęt do gabinetu został zakupiony w 2016 roku. Umożliwia on szeroką diagnostykę pod kątem zwyrodnień i chorób wzroku.

Metody leczenia

Dokładamy wszelkich starań aby leczenie było dopasowane do indywidualnej fizjonomii oczu naszych Pacjentów oraz innych uwarunkowań.

Dostępność

Przyjmujemy kilka razy w tygodniu. Naszym pacjentom udostępniamy prywatne numery telefonów celem konsultacji w nagłych przypadkach.

Własny gabinet

OKO PLUS to nasz wspólny projekt – jesteśmy jego właścicielkami. Każdy zadowolony, zdrowy i szczęśliwy pacjent to nasz kolejny PLUS.

Edukacja i rozwój

Regularnie szkolimy się w Polsce i za granicą. Naszą ambicją jest jest zdobywanie najnowszej wiedzy i wykorzystywanie jej w pracy z naszymi Pacjentami.