Odbierz rabat

Powiedz innym o OKO PLUS i odbierz do 40zł na nasze usługi

Chcemy, dowiedzieć się co myślisz o OKO PLUS. Opinie to także możliwość ułatwienia innym pacjentom wyboru odpowiedniej placówki medycznej. Doceniamy Twój wysiłek i z góry bardzo dziękujemy za każdą z nich! Właśnie dlatego podczas wizyty otrzymałeś od nas kupon, który uprawnia do uzyskania rabatu na nasze usługi.

1

Wejdź na poniższe strony

Za umieszczenie opinii o nas na każdej z nich otrzymujesz rabat. Dobra wiadomość jest taka, że rabaty się sumują.

2

Uzupełnij formularz poniżej

Wyślemy Ci kod rabatowy na Twój adres e-mail. Rabat będzie zależny od ilości opinii, które nam wystawiłeś oraz portalów, na których zostały umieszczone – wynosić będzie od 5 do 40 zł.

3

Wpisz otrzymany kod rabatowy na kupon

Przyjdź do nas z wypełnionym kuponem lub podaruj go dowolnej osobie.

Wypełnij formularz


* Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Okoplus s.c. moich danych osobowych w celach marketingowych i sprzedażowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, zgody na połączenia telefoniczne – w szczególności na potrzeby umówienia wizyty w siedzibie Okoplus s.c. Moje dane nie będą przekazywane podmiotom trzecim. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest Okoplus s.c. z siedzibą w Gliwicach przy ul. Piwnej 17c oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.