Estetyka Oka - opinie

Chcemy, żebyś czuł się dobrze w naszych rękach i był w 100% pewien, że nam zależy. W Estetyce Oka nie jesteś kolejnym pacjentem, jesteś Tobą ze swoimi wymaganiami i wyzwaniami, którym chcemy wspólnie sprostać.

Bezpieczeństwo.
Satysfakcja.
Miałam zabieg estetyczny powiek górnych zakończony sukcesem Gabinet na wysokim poziomie plusem jest parking. Polecam
W. Baran
Wizytówka Google
Wszystko jest tak jak powinno. Konkretnie i bez ściemy. Super! Pozdrawiam!
Bogdan Błachnio
Facebook

Miałam przyjemność korzystać z PLEXR u p.Doktor. Oprócz tego, że zabieg ujędrnia skórę powiek, niwelując ich opadanie , to również super wygładza „kurze łapki” przy oczach a także zmarszczki na czole.W gabinecie panowała miła atmosfera, otrzymałam fachową , medyczną opiekę. Polecam paniom , które mają taki problem, jak ja miałam i chcą się go pozbyć bez inwazji skalpela.

Anna N.
znanylekarz.pl

Każdy głos Pacjenta jest dla nas ważny

Dziękujemy za wszystkie opinie

Doktor Anna Dzimińska-Ilewicz wykonała u mnie lifting twarzy osoczem bogatopłytkowym. Efekty po 7 dniach rewelacyjne - skóra stała się świeższa, bardziej nawilżona i elastyczniejsza. Okolice oczu wyraźnie młodsze.
maria g
znanylekarz.pl
Polecam ! Super specjaliści i bardzo profesjonalnie.
Gsxr 1300
Wizytówka Google
Pani Olga była od początku wizyty bardzo uprzejma i zadawała wiele pytań, aby móc zdiagnozować i klarownie pokierować leczeniem. Problem ustąpił! 🙂
E. Rokowska
znanylekarz.pl
Wiedza i profesjonalizm a wszystko w milej atmosferze. Szczerze polecam
Wioletta Grabińska
Wizytówka Google
Wizyta przebiegła w bardzo miłej atmosferze. Pani doktor jest osobą sympatyczną, uśmiechniętą, cierpliwie odpowiada na wszystkie pytania i widać, że zależy jej na dobru pacjenta. Była to moja pierwsza wizyta, ale czuję, że trafiłam w dobre ręce 🙂
Kasia R.
Znanylekarz.pl
Pani doktor jest godnym polecenia lekarzem. Ujęła mnie cierpliwością i szeroką wiedzą pomimo młodego wieku. Bardzo polecam!
profi
znanylekarz.pl

Chesz nam coś powiedzieć?

32 7061230

Pracujemy w godzinach 9:00 – 19:00

ul. Porcelanowa 23 Katowice
budynek B