Bezoperacyjna plastyka i korekta powiek

Problem opadających powiek

Opadające powieki to problem który należy traktować wielowymiarowo. Z jednej strony sprawiają iż twarz może wyglądać „smutno”, być pozbawiona blasku i wyglądać relatywnie starzej. Z drugiej – opadające powieki mogą powodować zmniejszenie pola widzenia, co jest problemem natury zdrowotnej. Pacjenci, którzy odczuwają dyskomfort z powodu nadmiaru skóry na powiekach często unikają interwencji chirurgicznych z powodu strachu przed operacją lub obawami przed możliwymi komplikacjami oraz procesem gojenia.  Znaleziono już jednak na to rozwiązanie. Bez wypełniania, bez igieł i bez skalpela.

Korekcja opadających powiek przy użyciu PLEXR

PLEXR czyli nieablacyjna dynamiczna blefaroplastyka sublimacyjna jest znakomitą alternatywą dla tradycyjnych metod chirurgicznych głównie ze względu na znakomite efekty estetyczne ale również ze względu na komfort pacjenta podczas zabiegu i podczas procesu gojenia. PLEXR daje optymalne efekty kliniczne, procedura jest prosta i bezpieczna dla pacjentów i nie pozostawia śladów interwencji chirurgicznych.

Galeria PLEXR opadające powieki (blefaroplastyka) przed i po zabiegu

Zalety PLEXR

Zalety technologii PLEXR w porównaniu do operacyjnych zabiegów to:

 • niższe ryzyko podczas zabiegu – leczenie odbywa się bez cięcia, bez usuwania nadmiaru skóry lub tłuszczu oraz bez modyfikowania mięśnia okrężnego powieki
 • brak konieczności zastrzyku znieczulającego – wystarczy krem ze znieczuleniem nałożony ok 40-60 min przed zabiegiem
 • brak skalpela, krwawienia – operator zbliżając końcówkę urządzenia do powieki pacjenta sublimuje jego skórę generując przy tym punkty znajdujące się w określonej odległości od siebie, w miejscu tych punktów tworzą się strupki
 • brak szwów i konieczności ich usuwania – w wyniku zabiegu powstaje naturalny obrzęk, który samoistnie ustępuję po kilku dniach
 • niższe ryzyko wystąpienia powikłań – PLEXR jest bezpieczną i opatentowaną technologią, która zyskuje coraz większą popularność w okuloplastyce w całej Europie
 • mniejsze skutki uboczne – pacjent zachowuje prawidłową plastyczność ruchu powiek w trakcie i natychmiast po zabiegu
 • szybsza rekonwalescencja – po ok 3-7 dniach odpadają strupki, które powstają w wyniku zabiegu
 • prostsza procedura – brak konieczności przeprowadzenia zabiegu na sali operacyjnej
 • oszczędność czasu i pieniędzy Pacjenta

Dlaczego plazma na powieki w Estetyce Oka?

 • Powierz okolicę Twoich oczu ekspertom tj. okulistom, którzy doskonale wiedza co jest dla nich dobre, a co im szkodzi.
 • Jako okulista zawsze staram dobierać się odpowiednią metodę do rozwiązania Twojego problemu, która będzie najbezpieczniejsza i da najbardziej optymalny efekt. W przypadku wykonywania zabiegu w Estetyce Oka – konsultacja kwalifikująca jest bezpłatna.
 • Jestem jednym z okulistów-pionierów w Polsce, którzy wykonują zabiegi z użyciem plazmy. Wciąż szkolę się za granicą celem aktualizacji wiedzy, doskonalenia techniki z korzyścią dla moich Pacjentów.
 • Pracuję na sprzęcie z najwyższej  światowej półki – plaźmie PLEXR, która jest jedną z najdłużej obecnych na rynku dzięki czemu jest przewidywalna w rękach operatora i bezpieczna. To właśnie ona posiada szereg naukowych publikacji oraz wielu zadowolonych pacjentów na całym świecie. Posiadamy najnowszą, zakupioną w 2018 r., wersję urządzenia PLEXR Plus – zaopatrzoną w dotykowy panel umożliwiający odpowiedni poziom kontroli nad parametrami plazmy.

Przebieg zabiegu

Przykład typowego zabiegu podniesienia powiek górnych przy użyciu urządzenia PLEXR. Operator, dzięki generowanej plazmie, odparowuje naskórek w wyniku czego powstają brązowe punkty.

[cool-timeline]

Blefaroplastyka plazmą – podniesienie powiek górnych – PLEXR cena

Cena zabiegu blefaroplastyki (korekty opadających powiek)  PLEXR to 1200 zł. Zabieg jest wykonany przez okulistę zajmującego się okulistyką estetyczną – Olgę Ritter-Pasek. Koszt wizyty kwalifikującej do zabiegu to 150 zł. W przypadku pozytywnej kwalifikacji i wykonania zabiegu w Estetyce Oka nie płacisz nic. Wizyta kontrolna również jest bezpłatna.

W niektórych przypadkach, dla uzyskania lepszego efektu, sugerowane jest wykonanie dodatkowych 1 lub 2 zabiegów PLEXR. Ich koszt to każdorazowo 500 zł.

Dziękujemy za pozytywne opinie

Chcesz umówić zabieg lub masz pytania?

Uzupełnij formularz lub zadzwoń – skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

Kontakt